ЈЕФТИНИЈА ЧЛАНАРИНА ЗА СРЕДЊОШКОЛЦЕ: Акција суботичке Градске библиотеке поводом 130 година од оснивања
Поводом 130. годишњице од оснивања и месеца књиге који је пред нама, сви суботички средњошколци моћи ће да се учлане у Градску библиотеку по цени од 400 динара, као и да изнајмљене књиге које су задржали дуже од допуштеног времена врате без плаћања опомене.
Прву опомену корисници добијају месец дана од истека рока за враћање / Фото К. Михајловић
Ова акција важиће и за остале суграђане, али само у периоду од 12. до 16. октобра, у седмици када Градска библиотека обележава 130. рођендан.Чланарина важи дванаест месеци на свим одељењима и у свим огранцима.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)