УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ТИНЕЈЏЕРА У ТОВАРИШЕВУ: Полиција пронашла нож којим је извршено кривично дело

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Н. М. (29) са подручја Бачке Паланке због постојања основа сумње да је учинио кривично дело убиство.

УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ТИНЕЈЏЕРА У ТОВАРИШЕВУ: Полиција пронашла нож којим је извршено кривично дело

МУП


Сумња се да је Н. М. ноћас у једном угоститељском објекту у Товаришеву, усмртио ножем осамнаестогодишњег мештанина, саопштила је Полицијска управа у Новом Саду.
У саопштењу се додаје да је, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело помоћ учиниоцу после извршеног кривичног дела, ухапшен и М. К. (45) из Бачке Паланке.
Такође, сумња се да је осумњиченог Н. М. са лица места одвезао М. К. у чијем је аутомобилу полиција пронашла нож којим је, како се сумња, извршено кривично дело.
Интензивним оперативним радом, полиција је идентификовала и пронашла осумњичене, којима је одређено задржавање до 48 сати и они ће бити приведени, уз кривичне пријаве, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији