У ЗНАК СОЛИДАРНОСТИ СА ПОРОДИЦАМА НАСТРАДАЛИХ У НОВОМ САДУ: Општина Темерин отказала концерте у оквиру манифестације „Зимске чаролије“
ОПШТИНА Темерин донела је одлуку да откаже све концерте планиране у оквиру манифестације „Зимске чарлоије“, а због несреће на Железничкој станици у Новом Саду.
ФОТО:Љ.П.
На овај корак долучили су се, како наводе, у знак солидарности са породицама погинулих у несрећи на Железничкој станици.
- Због трагедије у Новом Саду која се догодила 1. новембра ове године, сви концерти заказани током манифестације “Зимске чаролије” се отказују – наводе у општини Темерин.
Опредељена средства у износу од милион динара, биће преусмерена на финансирање субвенција у виду енергетских ваучера намењених суграђанима чији укупан приход по члану домаћинства не прелази износ од 30 хиљада динара, као и енергетски угрожених купаца.
Манифестација “Зимске чаролије” почеће 22. децембра, традиционалним отварањем клизалишта у центру Темерина.
- Давања у износу од милион динара одлучили смо да преусмеримо онима којима је у овом тренутку то најпотребније, финансирањем енергетских ваучера, нашим суграђанима који остварују право на њих – наводе у општини Темерин.
Препоручујемо
У ПОНУДИ 400 СЛОБОДНИХ РАДНИХ МЕСТА: Сајам запошљавања у четвртак на Новосадском сајму
16. 03. 2026. у 13:54
ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА ДОМА УЧЕНИКА „СРЕЋНО“: У Ћуприји у петак окупљање бивших станара
16. 03. 2026. у 11:53
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)