БЕСПЛАТНА ОБУКА ПЛИВАЊА У ЈАГОДИНИ: Дипломе добила 164 млађа основца

Зорица Глигоријевић

21. 10. 2024. у 17:16

У затвореним базенима Спортског центра “Црњански” у Јагодини завршена је бесплатна обука пливања за 164 млађа јагодинска основца.

БЕСПЛАТНА ОБУКА ПЛИВАЊА У ЈАГОДИНИ: Дипломе добила 164 млађа основца

Фото:З.Глигоријевић

После троднедељне обуке и завршног часа, инструктори који су предано радили са њима уручили су им дипломе о успешно завршеној обуци, која је за њих у потпуности бесплатна, јер је финансира град Јагодина.

Бесплатна обука пливања биће настављена и у наредном периоду. У плану је да ускоро почне обука 424 јагодинска предшколца, а свој термин имаће и школске групе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)