НЕУМОРНИ ПАРАЋИНСКИ ПЛАНИНАРИ: Освојили Савин кук на Дурмитору, уживали у Грзи (ФОТО)

Зорана Рашић
Зорана Рашић

13. 03. 2024. у 17:50

ЧЛАНОВИ параћинског клуба „Јаворак“ ретко који викенд проведу код куће, што потврђује и њихов измењен овогодишњи програм активности који је обелодањен ових дана.

НЕУМОРНИ ПАРАЋИНСКИ ПЛАНИНАРИ: Освојили Савин кук на Дурмитору, уживали у Грзи (ФОТО)

Фото: Фејсбук/ПК Јаворак Параћин

Последњи даљи поход био је успон на врх Савин кук на Дурмитору у Црној Гори на 2.313 метара надморске висине, што је успешно реализовала група од осморо најискуснијих планинара и поред лошег времена – јаког ветра и магле.

Отприлике у исто време је тридесетак чланова „Јаворка“ изабрало оближњу дестинацију и уживали су у обиласку  планинских стаза на Грзи.

Фото: Фејсбук/ПК Јаворак Параћин

У „Јаворку“ кажу да су прошли кроз поља сремуша тако да су многи напунили торбе, а уједно им је то била припрема за предстојећу „Сремушијаду“, већ традиционалну акцију у којој учествују и грађани, а која је заказана за 24. март.

До краја овог месеца, у суботу, 30. марта, предвиђен је још поход на „Небеске столице“ на Копаонику.

БОНУС ВИДЕО -  ДР Новости: Када треба почети са анти-аге рутином

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НАКОН КРАХА ВЕЗЕ СА БАСТИЈАНОМ, СРЕЋУ ПРОНАШЛА ПОРЕД МИЛИОНЕРА: Ана није прва коју је фудбалер оставио због друге