ХУМАНИТАРНЕ СВЕ ВИКЕНД УТАКМИЦЕ: Параћински Спортски центар подршка оболелим суграђанима (ФОТО)
У ГРАДУ на Црници ових дана организују се хуманитарне акције за помоћ у лечењу две оболеле суграђанке, а подршку даје и тамошњи Спортско-рекреациони центар „7. јули“ организовањем утакмица хуманитарног карактера.

Фото: З. Рашић
Након прикупљања новца за рехабилитацију Јелене Лазић (28) на финалној вечери 14. Првенства месних заједница у малом фудбалу, посетиоци и навијачи овог викенда имају прилику да помогну Габријели Глишић из Обрежа, оболелој од леукемије.
За њу је ових дана преко друштвених мрежа био упућен јавни апел да су јој потребни тромбоцити крвне групе А позитивна, а истовремено је покренута акција и за финансијском помоћи.

Фото: Фејсбук/СРЦ Параћин
Због тога све данашње и сутрашње утакмице које су играју у СРЦ „7. јули“ имају хуманитарни карактер, а новац се сакупља за Габријелу, обавестила је Параћинце ова установа.
За два дана најављено је одигравање укупно шест утакмица – фудбалских кошаркашких, одбојкашких....

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)