О ДАНУ ЖАЛОСТИ ПО ЗАВРШЕТКУ ИСТРАГЕ: Градоначелник Милан Ђурић поводом трагедије у Петроварадину
О ДАНУ жалости у Новом Саду биће одлучено тек пошто надлежни органи утврде све околности и чињенице које су довеле до губитка четири живота – рекао је данас градоначелник Новог Сада Милан Ђурић.
Инстаграм/М.Ђурић
- Нови Сад не памти трагедију попут ове. Свестан сам да медије јако занима трагедија која се десила у Новом Саду, али апелујем на све да се у овако тешкој ситуацији придржавају начела професионалности – нагласио је Ђурић.
Подсетимо, у ноћи између петка и суботе млади брачни пар Мартина П. С. (23) и Лав П. С. (25) скочили су у смрт са шеснаестоспратнице у новосадском насељу Лиман, а убрзо се испоставило да су у закључаној кући у којој су становали у Петроварадину пронађена беживотна тела њихових синова, од којих је један имао три, а други једну годину.
БОНУС ВИДЕО:
ФОРЕНЗИЧАРИ НА МЕСТУ ТРАГЕДИЈЕ: У Петроварадину родитељи убили два сина, па скочили са зграде
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (0)