ЈАВНИ ПОЗИВ ГРАДА СОМБОРА: Субвенционисање камата за пољопривредне кредите

Јелена Лемајић

26. 12. 2023. у 18:21

Градски већници Сомбора су расписали и Јавни позив упућен банкама које су заинтересоване за краткорочно кредитирање регистрованих пољопривредних газдинстава са територије Града Сомбора, уз учешће Града Сомбора у субвенционисању камате и накнаде трошкова обраде кредита за набавку обртних средстава.

ЈАВНИ ПОЗИВ ГРАДА СОМБОРА: Субвенционисање камата за пољопривредне кредите

FOTO: Arhiva novosti

 Средства која је Град Сомбор определио из буџета за 2023. годину за ову меру износе један милион динара. Право учешћа по овом јавном позиву имају банке које су регистроване за обављање банкарских послова, имају пословну јединицу на територији града Сомбора и које доставе писану понуду и захтев за сарадњу у складу са овим јавним позивом. Јавни позив траје до 9. јануара 2024.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ТО МИ ЈЕ МНОГО СМЕТАЛО: Беквалчева открила истину о односу са Владом Георгиевим