НОВА ОПРЕМА ЗА ФИЗИЧКО: Пољопривредна школа Вршац добила 264 милиона од Покрајине

Јелена Баљак

15. 06. 2023. у 15:20

ПОЉОПРИВРЕДНА школа у Вршцу је на конкурсу Покрајинског секретаријата за спорт и омладину добила близу 264 милиона динара за набавку нове спортске опреме.

НОВА ОПРЕМА ЗА ФИЗИЧКО: Пољопривредна школа Вршац добила 264 милиона од Покрајине

Фото: Ј. Ј. Баљак

Како је предочио директор школе Срђан Клиска, тај новац ће бити утрошен за куповину већг броја фудбалских, кошаркашких и фудбалских лопти.

Биће купљени и рекети за бадминтон, старт блокови, чуњеви, штафетне палице и друга опрема која ће побољшати квалитет наставе физичког васпитања.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (1)

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: Легенде освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна