ДОКЛЕ ЋЕ БИТИ ГРЕЈАЊА У КРУШЕВЦУ? Сезона се продужава уколико то време захтева (ФОТО)
ГРЕЈНА сезона у Крушевцу ће трајати до 15.априла, а биће продужена уколико то временски услови буду захтевали, предочено је јутрос у ЈКП Градска топлана.
Foto:S.Babović
До продужења сезоне долазило је у претходне три године.
-Топлана данас производи протоколарно топлотну енергију у оквиру сва четири извора и дистрибуира је без проблема до својих корисника-наводи Јована Димитријевић,пи-ар Градске топлане.-Дежурне екипе биће доступне за помоћ и подршку сваког дана у периоду од 7 до 22 часа, до званичног краја грејне сезоне,.
Крушевљани који се греју путем Градске топлане могу се за подршку и информацију обратити позивом на бројеве телефона 037/447-790 , 037/447-791 и 0800/035-037.
Поскупљења услуга, како је више пута речено на последњој седници Скупштине града,неће бити.
Препоручујемо
МИРИС ШТРУДЛЕ МАМИО ГОСТЕ: Новогодишњи ноћни базар у Опову окупио мештане целе општине
28. 12. 2025. у 23:20
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.
29. 12. 2025. у 17:38
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)