НА СВЕЧАНОЈ СЕДНИЦИ УРУЧЕНЕ НАГРАДЕ: Власотинце обележило дан ослобођења у Другом светском рату

Игор Митић
Игор Митић

10. 10. 2022. у 14:34

СВЕЧАНОМ седницом Скупштине општине и доделом октобарских признања Власотинце је обележило дан када је ослобођено у Другом светском рату.

НА СВЕЧАНОЈ СЕДНИЦИ УРУЧЕНЕ НАГРАДЕ: Власотинце обележило дан ослобођења у Другом светском рату

фото: ОУ Власотинце

Октобарско признање, у виду „Дипломе 10. октобар“, добили су Миливоје Ђорђевић, директор Техничке школе, Славиша Шушулић, наставник у ОШ „Синиша Јањић“ и председник Мото-клуба „Далмација“ из Сплита Жељан Ракела, док су похвале додељене Спортско-рекреационом центру „Власина“ и Месној заједници Батуловце.

Први човек Власотинца Братислав Петровић подсетио је на резултате остварене у минулој години и најавио нове инвестиције.

- Наставићемо са улагањима која свакодневницу наших суграђана чине лакшом, а најважније су инвестиције у реконструкцију фабрике воде. То је посао који радимо из много фаза, али је важно да смо га започели – истакао је Петровић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Хаос у Мађарској: Отказано више од 40 летова за Будимпешту