ТЕСТИРАНО 785, ЗАРАЖЕНО 216 ОСОБА: Седмични пресек епидемиолошке ситуације у Пиротском округу
ОД прошлог до овог понедељка, на подручју Пиротског управног округа тестирано је 785 грађана, а корона је потврђена код њих 216. У Пироту је заражено 129, Димитровграду 52, Белој Паланци 20 и у Баушници 15 грађана.
Фото: В. Ћ.
Према проценама лекара, Пирот, Димитровград и Бела Паланка су у такозваној црвеној зони са повећаним ризиком преношења вируса, а Бабушница у жутој зони са умереним ризиком за преношење вируса.
У Општој болници у Пироту, тренутно нема хоспитализованих особа које се лече од последица заражавања. Од почетка године, у округу је регистровано 9032 оболелих од ковид 19, а битку са заразом изгубиле су 64 особе-поручују из Центра за контролу и превенцију болести при ЗЗЈЗ Пирот.
Препоручујемо
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)