ИМАТЕ ЗЕЛЕНУ ОАЗУ? У Сечњу бирају најлепше двориште, у току је пријављивање

Б. Г.

26. 04. 2022. у 22:21

ЕКОЛОШКо друштво Озон из Сечња, у сарадњи са Туристичком организацијом организује акцију проглашења најлепше уређеног дворишта у свим местима ове Средњобанатске општине.

ИМАТЕ ЗЕЛЕНУ ОАЗУ? У Сечњу бирају најлепше двориште, у току је пријављивање

Фото: С. Младеновски

- Ако сматрате да је Ваше двориште најлепша цветна башта, оаза зеленила и место где проводите време и уживате пријавите се - поручују из Озона, уз напомену да ће три најлепше уређена дворишта бити награђена вредним робним наградама.

Пријава траје до 20. маја, а специјална комисија ће обићи све пријављене кандидате од 20. до 25. маја, када ће бити проглашени победници. 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Три услова Ирана за пролаз кроз Ормуски мореуз: Прети потпуно затварање и хаос на тржишту нафте