ДВОРЧАНКЕ ИСПЛЕЛЕ РУКАВИЦЕ: Такмичење за најлепше рукотворине окупило велики број удружења

МАНИФЕСТАЦИЈА "Ко се лепо носи, тај се и поноси", окупила је велики број удружења жена из целе Србије, а своје штандове и рукотворине, представиле су и чланице удржења жена са територије општине Житиште, Видовдан, Младост, Дворчанке из Банатског Двора и Нада Грозданић из села Међа.

ДВОРЧАНКЕ ИСПЛЕЛЕ РУКАВИЦЕ: Такмичење за најлепше рукотворине окупило велики број удружења

Фото. А. Амижић

У такмичењу за најлепше рукотворине, жене из Банатског Двора освојиле су треће место за најбоље плетене рукавице, Видовдан је екипно био трећи у плетењу и први у хеклању, док су се даме из удружења Младост, окитиле са три одличја, златом за најбољу оригиналну народну ношњу, сребром за плетене и бронзом за везене рукотворине. 

Фото. А. Амижић

 

БОНУС ВИДЕО - УБИЦА НЕГАТИВНЕ ЕНЕРГИЈЕ: Ћилибар има разна лековита својства, а овај је најквалитетнији...

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова