ПРЕДАВАЊЕ У СТАРТ-АП ЦЕНТРУ У ПАРАЋИНУ: Сутра о е-фискализацији за све заинтересоване

Зорана Рашић
Зорана Рашић

14. 03. 2022. у 15:44

НОВООСНОВАНИ Регионални иновациони старт-ап центар (РИСЦ) у Параћину организује сутра предавање у свом простору, односно у простору новог Културног центра који је од Општине добио на коришћење.

ПРЕДАВАЊЕ У СТАРТ-АП ЦЕНТРУ У ПАРАЋИНУ: Сутра о е-фискализацији за све заинтересоване

Фото: З. Рашић

Тема предавања је актуелна е-фискализација, а говориће се о конкретним стварима важним за све који су у тој „причи“ – о софтверским решењима, новим фискалним касама и о томе како преправити старе.

Фото: РИСЦ "Параћин"

Почетак предавања је у 14 сати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду