ХУМАНИТАРНИ КОНЦЕРТ ЈОХАНА ШМИТА И ОРКЕСТРА ШМЗТ: Сав приход од улазница биће дониран сестринству манастира Света Петка код Параћина
КОНЦЕРТ швајцарског гитаристе Јохана Смита и оркестра Школе за музичке таленте из Ћуприје биће одржан у четвртак, 9. децембра у сали Основне музичке школе „Душан Сковран". Организатори су Школа за музичке таленте и Установе кулутре Ћуприја. Почетак је у 18 часова.
Фото:Установа културе Ћуприја
На програму ће бити дела Јохана Себастјана Баха и Хоакина Родрига, као и српских композитора Константина Бабића, Александра Вујића и Маје Ле Ру Обрадовић.
На иницијативу ученика школе, концерт је хуманитарног карактера и сав приход биће дониран сестринству манастира Света Петка код Параћина.
Исто уметници, 11. децембра, наступиће у Задужбини Илије М. Коларца у Београду.
Препоручујемо
ВИТЕЗОВИ ПОД КУЛОМ: Први Средњовековни фестивал у Вршцу, 30. и 31. маја
28. 05. 2026. у 17:30
ПОДРШКА ПРЕДУЗЕТНИЦИМА У КИКИНДИ: Бесповратно подељена три милиона динара
28. 05. 2026. у 16:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)