ПРИКУПЉЕНО 2,5 МИЛИОНА ЗА ХИРУРГИЈУ: Чачански привредници обезбедили средства за реконструкцију дела болнице

В. И.

12. 10. 2021. у 17:32

ПРИВРЕДНИЦИ Чачка прикупили су неопходна средства за реконструкцију подова на одељењу хирургије Опште болнице у Чачку, који су у веома лошем стању. Новац је већ пребачен инвеститору, а очекује се да ће радови бити завршени до краја текуће године.

ПРИКУПЉЕНО 2,5 МИЛИОНА ЗА ХИРУРГИЈУ: Чачански привредници обезбедили средства за реконструкцију дела болнице

Фото: В. И.

– Прикупљено је више од 2,5 милиона динара, што је и предрачунска вреднопст реконструкције – изјавио је председник Форума привредника Чачка Владимир Крстић.

Акција је покренута крајем августа, након што је чачански хирург и помоћник директора болнице Дејан Дабић истакао да су подови у највећем блоку ове здравствене установе у лошем стању, имајући у виду да нису нису мењани још од отварања “нове зграде“ болнице пре 40 година.

Простор који треба да се реновира има површину од око 1.100 метара квадратних, будући да се хирургија простире на два спрата Опште болнице.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!