РАДЕ И НА ПЛУС 40: Грађевинци у Лозници не престају са послом упркос врућинама (ФОТО)
ДОК се многи расхлађују, уз климу, на Дрини и на базенима, радници лозничке грађевинске фирме „Стобкес на готово 40 степени Целзијусових, не престају да раде.

Фото: В. Митрић
У дану када је њихов град један од најтоплијих у Србијији и региону, они постављају водове за кишну канализацију, крај будуће улице, која треба да споји Лататор са улицом Марка Радуловића, која води ка ваљевском и шабачком друму.
И не само што морају да се боре са врућнином, већ су дужни да „отворе четворе очи“. Наиме, трасу будуће кишне канализације пресецају силни каблови “живе струје”! Свако опуштање, док се копа канал за постављање канализационе мреже, може да буде опасно по живот.
Радници раде, не жале се, мада немају ни освежења...
Препоручујемо

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (1)