ЈОН ЦИРИЈАК КРИТИКУЈЕ АМЕРИЧКУ ЛЕГЕНДУ: С толиком килажом и у тим годинама непристојно је што још игра
Контроверзни румунски бизнисмен и бивши ТОП10 са АТП листе, Јон Циријак, један је од највећих критичара америчке тенисерке Серене Вилијамс.
Фото АП
- Серена је била сензационална играчица, али не знам шта се догађа с њом, све је у математици. С толико година и килажом коју има сада, она се не креће истом лакоћом као пре 15 година. Да има имало пристојности, требало би да се пензионише. То говорим када сагледам све аспекте - рекао је Циријак.
Серена је у каријери освојила чак 23 грен слем титуле у синглу, последњу пре три године у Аустралији. Осим тога, има и олимпијско злато у синглу плус још три у дублу, пет завршних ВТА турнира, ФЕД куп, Хопман куп, Грен слем куп... лакше би било набројати шта није освојила.
У каријери је зарадила близу сто милиона долара од награда.
Циријак је члан тениске Куће славних, најбољи пласман у каријери му је осмо место на АТП листи, а од грен слемова има само један Френч опен у дублу.
Препоручујемо
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (1)