АМЕРИКАНКА КРИТИКОМ ПОДЕЛИЛА ЈАВНОСТ: Део оптужује Новака за сексизам, део га брани!
ЧИНИ се да свет једва чека да Новак погреши, те се веома брзо обруше на њега.
ФОТО: ЕПА
Након што је поражен у финалу Ролан Гароса од "краља шљаке" Рафаела Надала похвалио га је у свом говору.
"Играо сам против Рафе више него против било ког другог тенисера у мојој професионалној каријери. Наши међусобни дуели су највећи у историји овог спорта. Он је дефинитивно мој највећи ривал", гласила је изјава Ђоковића.
На то се Еверт побунила и одговорила путем свог званичног Твитер профила.
"Па, истина... Али у мушком тенису... Мартина Навратилова и ја смо играле 80 пута", написала је Крис Еверт уз емотикон који намигује.
У наставку преписке фанови "белог спорта" једва су чекали да нападну Новака да је "супер-сексиста" због тога што је заборавио да помене тенисерке.
Било је и оних који су били на Новаковој страни.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (2)