АУСТРАЛИЈАН ОПЕН ПРЕЛОМИО! Прву вајлд карту добио је шампион из 2014. године

Швајцарском тенисеру Стану Вавринки уручена је специјална позивница за први гренд слем у сезони.

АУСТРАЛИЈАН ОПЕН ПРЕЛОМИО! Прву вајлд карту добио је шампион из 2014. године

ФОТО: Танјуг/АП

Троструки гренд слем шампион је био међу девет добитника тзв. вајлдкарда за Аустралијан опен, а нове позивнице ће уследити ускоро, према најавама организатора.

То му је била прва гренд слем титула, после чега су уследили успеси на Ролан Гаросу 2015. и Ју-Ес опену 2016. године. Недостаје му само трофеј Вимблдона.

- Невероватно сам захвалан што сам добио посебну позивницу за Аустралијан опен. Мелбурн има посебно место у мом срцу, ту сам освојио свој први гренд слем и то је једна од највећих прекретница у мојој каријери - рекао је овим поводом Вавринка.

Тренутно 161. тенисер света ће се између 12. и 26. јануара надметати са тенисерима из читавог света, међу којима ће бити и наш Новак Ђоковић.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Климатске промене су одговорност свих актера друштва