ПОВРАТАК У ЕВРОЛИГУ НАКОН ДВЕ ГОДИНЕ! Шампион Европе са Немачком поново у најелитнијем европском такмичењу

Прво појачање Бајерна за наредну сезону биће Јоханес Тиман, објавио је минхенски клуб.

ПОВРАТАК У ЕВРОЛИГУ НАКОН ДВЕ ГОДИНЕ! Шампион Европе са Немачком поново у најелитнијем европском такмичењу

FOTO: Tilo Wiedensohler / imago sportfotodienst / Profimedia

Немац се у Европу враћа након две сезоне проведене у Јапану, где је у екипи Гунма Крејн Тандерс просечно бележио 11,4 поена, 6 скокова и уз то имао 2,7 асистенција.

“Након две године проведене у Азији далеко од куће, радујем се повратку у Немачку и потпису за Бајерн. Срећан сам да видим многа познатих лица из националног тима поново и надам се да ћу моћи да се такмичим са овим момцима на највећем европском нивоу”, рекао је Тиман за клупски сајт.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне