ОШТРЕ РЕЧИ ЛЕГЕНДЕ ТЕНИСА: Нећете веровати шта је Родик замерио Ђоковићу (ВИДЕО)
Бивши тенисер и некадашњи број један светског тениса Енди Родик упутио је критике на рачун Новака Ђоковића због једне ситуације која се догодила на турниру у Индијан Велсу.

Foto: Profimedia
Ради се о мечу трећег кола Индијан Велса између Новака Ђоковића и Италијана Луке Нардија, који је приредио велико изненађење и из меча изашао као победник.
У једном поену деловало је да је Нарди стао са игром после сервиса Ђоковића, што је збунило српског тенисера који је прекинуо поен и ушао у расправу са судијом.
Америчком тенисеру Ендију Родику је тај моменат привукао посебну пажњу.
- Био је то очајнички потез. Не видим што би Новак био тако очајан против 123. на свету. Под један, момак није престао са игром. Погледајте, није стао. Имате 27 клипова Ђоковића где, и то баш мрзим, окреће часовник 13 година уназад и очекује од нас да се сетимо једног поена, и као да нема никаквог знака како Новак стаје, али у ствари стаје и више него што је Нарди у том тренутку. Нарди није стао са игром. Чак и ако твој противник стане, не мора да значи да мораш и ти. Сасвим супротно. Ако они стану, ти наставиш, освојиш поен - рекао је Родик.
Али, ту се Родик није зауставио у коментару, него је наставио у истом стилу.
- То је као да си изабрао - под један, да погрешиш око тога шта неко други ради. Онда донесеш погрешну одлуку у вези са наставком поена, онда се жалиш судији и то после поменеш млађем играчу, који је имао највећи моменат у својој каријери приликом тог руковања, то је, по мом мишљењу, неизнуђена грешка - поручио је Американац.
БОНУС ВИДЕО ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив
Препоручујемо

БОГДАН ЗАВРШИО НА ПАРКЕТУ: Богдановић солидан, али је Атланта опет поражена (ВИДЕО)
22. 03. 2024. у 07:20

ЖЕЉКО ОБРАДОВИЋ БЕЗ АЛИБИЈА: Ево како је тренер Партизана реаговао на пораз од Реала у Београду
21. 03. 2024. у 22:33 >> 23:31

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

НЕСВАКИДАШЊИ НАПАД НА СРБЕ У ЗАГРЕБУ! Хаос на трибинама током Светског првенства у ватерполу за играче до 20 година старости!
Србија игра добро на Светском првенству у ватерполу за играче до 20 година, али тај шампионат у главном граду Хрватске протиче уз инциденте.
17. 06. 2025. у 21:40

"ДЕФИНИТИВНО КРАЈ!" Верица и Вељко саопштили коначну одлуку
МОДНА креаторка Верица Ракочевић недавно је прославила 40 година успешног рада.
17. 06. 2025. у 17:39
Коментари (0)