НИК КИРЈОС ЗА "НОВОСТИ": Од овог часа ми Новак Ђоковић више није омиљени тенисер

Александар Илић
Александар Илић

15. 01. 2024. у 22:14

НАЈБОЉИ тенисер планете Новак Ђоковић играо је у првом колу Аустралијан опена против Дина Прижмића, којег је Ноле добио теже него што је очекивао, а потом је врло занимљив коментар имао Ник Кирјос - аустралијски тенисер који, због повреде, привремено ради као стручни коментатор за "Еуроспорт".

НИК КИРЈОС ЗА НОВОСТИ: Од овог часа ми Новак Ђоковић више није омиљени тенисер

ТАНЈУГ/АП

Најбољи тенисер света је после велике борбе победио Хрвата Дина Прижмића. Притом, Ђоковић је против квалификанта одиграо најдужи меч икада у првом колу, а његов пријатељ, Ник Кирјос, који обавља улогу стручног консултанта "Еуроспорта" прокоментарисао је овако меч за "Новости".

- Импресионирао ме је Дино Прижмић, има светлу будућност пред собом. Када сам видео како се шепури на централном терену био сам стварно импресиониран. Осетио сам "Холгер Руне енергију", или "Ник Кирјос енергију" од њега. То је био најдужи меч првог кола у Ђоковићевој каријери. На основу игре против Новака, Прижмић је мој омиљени играч од сада! - поручио је Кирјос.

Када игра Новак Ђоковић?

Новак Ђоковић је, после четвросатног труда у првом колу Аустралијан опена, мало сачекао да сазна "шта даље".

И, данас је Ноле сазнао и ко му је наредни ривал, али још увек није познато у ком термину. Оно што се зна, то је да ће њихов меч сигурно бити у среду.

Пратите и њега, и све остало везано за Аустралијан опен, али и тенис уопште - на спортским страницама портала "Новости".

На сасвим сте добром месту.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА ПАРКУ ПРИНЧЕВА: Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!

ГОЛЕАДА НА "ПАРКУ ПРИНЧЕВА": Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!

У најзвучнијем окршају групне фазе Лиге шампиона, актуелни првак Европе Париз Сен Жермен дочекује моћни Бајерн Минхен на „Парку принчева“ (21.00). Оба тима имају максималан учинак након уводна три кола, а победник овог двобоја биће корак испред свих у трци за прво место.

04. 11. 2025. у 07:20

РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.

04. 11. 2025. у 13:30

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

Вода – ресурс који Србија може да понуди свету