НЕВЕРОВАТНЕ РЕЧИ ИТАЛИЈАНА: Када је Ђоковић добро припремљен истински је непобедив
ЧЕСТА је полемика око тога ко је најбољи тенисер свих времена. О томе је говорио и Симоне Тартарини, тренер Лоренца Музетија.
FOTO: Tanjug/AP
Он је истакао да му је Федерер најдражи, али свестан је колико је велики Новак Ђоковић.
- Између Роџера, Рафе и Новака, срце увек каже Федерер јер је он оличење тениса и најталентованији је од све тројице. Али, мора да се призна да када је Ђоковић добро припремљен, истински је непобедив - рекао је Тартарини.
Многи Музетија пореде управо са легендарним Швајцарцем.
- Неки људи су нам рекли да Лоренцо личи на Роџера и то је наравно нама велики понос - закључио је Тартарини.
Подсетимо, Ђоковић је по броју освојених гренд слем титула испред двојице великих ривала. Србин их је до сада освојио 24, Надал 22, а Федерер је остао на 20.
БОНУС ВИДЕО: ОДМАХ ПОСЛЕ НОЛЕТОВОГ ПОРАЗА: Видите шта је селектор Србије урадио на мрежи
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
БОГДАНОВИЋ ЗАТРПАО КОШ ТОРОНТА: Србин наставио са фантастичним играма у НБА лиги (ВИДЕО)
16. 12. 2023. у 08:14
ГОДИНУ ДАНА БЕЗ СИНИШЕ МИХАЈЛОВИЋА: Михина супруга објавила срцепарајућу поруку
16. 12. 2023. у 09:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)