"ЂОКОВИЋ НИКАДА НЕЋЕ БИТИ ПОПУЛАРАН КО ФЕДЕРЕР И НАДАЛ": Новакова највећа критичарка поново ударила на Србина
НЕКАДА прва тенисерка света у Дублу, Рене Стабс на занимљив начин поручила је да се диви Новаку Ђоковићу, поредивши његову жељу за тријумфом са опсесијом.

Фото: Профимедиа
Аустралијанка која је гласно критиковала Новака Ђоковића када му је у био забрањен улаз у Мелбурн, често је говорила негативно о Србину.
Након што је Новак освојио 22. гренд слем трофеј поручила је да је његова победа нерегуларна, а Србе је називала геноцидним народом. Потом јој је недавно засметао начин на који је Ђоковић победио Алкараза, а сада је поново говорила о Србину.
- Ђоковић је фигура о којој људи имају подељена мишљења, али за мене као бившу професионалку и некога ко гледа тенис јако дуго… Једноставно морамо да будемо одушевљени његовом способношћу да никада не одустаје. Немилосрдан је, рекла је 52-годишња Стабс.
Она сматра да Новак никада неће достићи популарност Рафе и Роџера.
- Мислим да су и Роџер и Рафа били персонификације жеље за победом, али Новак је у том смислу опсесиван, и то се види. Жели да оствари што боље бројеве јер зна да у свету никада неће бити популаран као Роџер и Рафа, рекла је она...
БОНУС ВИДЕО: НОВАКУ ЈЕ ЈОШ САМО ОВО ОСТАЛО - Са ових пет ствари Ђоковић ће бити недостижан за све
Препоручујемо

"МИРИСАЛО" НА ЧУДО У ЛИГИ ШАМПИОНА, АЛИ... Звезда водила против првака Европе, Манчестер сити преокретом до тријумфа
19. 09. 2023. у 22:54 >> 22:55

ФСС СЕ ОГЛАСИО: Звезду "погурала" судијска грешка, а Партизан оштећен одлуком арбитра
19. 09. 2023. у 17:39

"АКО ЂОКОВИЋ..." Селектор Виктор Троицки без длаке на језику о Дејвис купу
19. 09. 2023. у 17:00

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!
ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.
01. 10. 2025. у 07:30

ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК! ФК Динамо Загреб стиже у Београд!
ФУДБАЛЕРИ Динама из Загреба играће у Србији са Макабијем из Тел Авива, одлука је донета из сигуроносних разлога, а поред чињенице да публике неће бити оба тима суочена су са бројним логистичким изазовима.
01. 10. 2025. у 16:02

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (1)