НОВАК ЂОКОВИЋ У ТРАНСУ: Три прста увис и тотална лудница кад је кренула ова песма (ВИДЕО)
Новаков брат Ђорђе је постао отац. Бивша водитељка Сашка Веселинов, супруга најмлађег од браће Ђоковић, породила се и на свет је донела дечака, коме су дали име Александар.
Foto: Printskrin
Славило се у породици најбољег српског тенисера, а Ноле је био један од највеселијих.
А чини се да га је једна песма посебно погодила. Кад је кренуло "Јутро је", Ноле је пао у тотални транс. Три прста увис и лудница, која је за врло кратко време постала један од најгледанијих снимака на интернету.
Новак је још једном показао да је, и поред свега што ради на терену, обичан човек који зна да се опусти и весели.
Иначе, име Александар у преводу са грчког језика значи „онај који је заштитник људи“, или само "заштитник".
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)