БОЛЕСНИ УМ АМЕРИКАНКЕ: "Ђоковић није освојио Мелбурн, Срби су геноцидан народ"
ДА ли је реално да оволико далеко иде мржња према Новаку Ђоковићу и свему што је српско? Никада му неће опростити 22 гренд слема и све те силне титуле и трофеје.
Танјуг/АП
Смета им застава земље из које долази, ни његов тата Срђан није омиљен, па чак га повезују са Русијом, а када више не знају шта ће, онда измишљају да је лажирао повреду. Колико иде болест према Ђоковићу и Србији најбоље осликава један подкаст који организује „Рекет магазин”, а који су радиле некадашња аустралијска тенисерка Рене Стабс и „новинарка” Кејтлин Томпсон, где је направљен осврт на недавно завршен Аустралијан опен.
Наиме, подкаст је почео уводом Томпсонове како у мушком делу турнира немамо победника. Зашто? Па, зато што „новинарка” из дна душе мрзи Новака Ђоковића и не жели да прихвати да је освојио трофеј.
Болесни ум Американке је наставио монолог како Срби пате од синдрома жртве, иако то нису јер је госпођа Томпсон гледала документарни филм и видела како су Срби у Босни направили геноцид. Она сматра да је тај синдром захватио и Новака Ђоковића, па се он стално годинама уназад представља као жртва.
Стручна саговорница, иначе и коментатор америчке спортске ТВ мреже ЕСПН Рене Стабс, није смела да иде толико далеко и да увреди цео српски народ, али је имала шта да каже на понашање Новакових навијача у „Род Лејвер” арени. Њој је, наводно, засметала бука којом су Ђоковићеви навијачи прослављали поен, гем или сет српског аса, рекавши како други навијачи, они неутрални, нису могли у миру да уживају у тенису.
Занимљиво како се проверена Новакова „хејтерка” није осврнула на константне провокације и вређање с трибина најбољег играча планете током две недеље такмичења у Мелбурну, због чега је у неколико наврата морало да реагује и обезбеђење.
Мрзите га колико хоћете, али титуле му узети не можете, његово име не спомињите јер нисте ни по чему дорасли великом ГОАТ мајстору Новаку Ђоковићу.
БОНУС ВИДЕО: ОД ПРВЕ ДО ДЕСЕТЕ ТИТУЛЕ: Сва Новакова победничка финала Аустралијан опена
Препоручујемо
"ПОВРЕДА? ЂОКОВИЋ ЈЕ ТРЧАО КАО ГАЗЕЛА!" Тренер чувеног тенисера сумња у Новакове тврдње
01. 02. 2023. у 22:50
ПАРТИЗАН ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" су заузели трон Суперлиге Србије и не планирају да сиђу са њега
ПАРТИЗАН је средином недеље победом над Јавором преузео прво место, а прилику да се учврсти на њему имаће данас од 18.30 када буде угостио Нови Пазар.
09. 11. 2025. у 09:40
РУСИЈА У ШОКУ! Није ни сањала да ће ово да доживи, а таман је све кренуло по њеном! Кремљ одмах реаговао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, а иако су ствари почеле да се мењају на боље по Русе - једна вест о санкцијама сада их је шокирала.
06. 11. 2025. у 17:16
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (8)