ОВО ТЕНИС НИЈЕ ДОЖИВЕО СКОРО ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Поразом Надала прекинут невероватан низ

Часлав Вуковић

07. 09. 2022. у 19:45

ЕЛИМИНАЦИЈОМ Рафаела Надала у осмини финала Ју-Ес опена десило се нешто што се чекало 19 година у тенису.

ОВО ТЕНИС НИЈЕ ДОЖИВЕО СКОРО ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Поразом Надала прекинут невероватан низ

Epa / SCOTT BARBOUR

Наиме, ово је први пут од 2003. године да Новак Ђоковић, Роџер Федерер, Рафаел Надал и Серена Вилијамс нису успели да се пласирају у четвртфинале неког гренд слема.

То је још један доказ да су "велика тројка" и славна Американка померили границе "белог спорта".

Управо је Серена Вилијамс испала у трећем колу Ју-Ес опена од Анет Контавејт и окончала је каријеру, док је Френцис Тијафо спречио Надала да оде међу осам најбољи и настави ову невероватно серију.

Треба рећи да Ђоковић и Федерер нису учествовали на турниру, па нису ни имали прилику да дођу до четвртфинала.

Ипак, чини се да без обзира на то што се овај низ прекинуо да ћемо још гледати пре свега Новака и Шпанца у завршницама највећих турнира.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић у друштву Жељка Обрадовића на мечу кошаркаша Србије и Грчке

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Никола Јокић остао у конкуренцији за МВП награду, Денвер добио тешког ривала у првој рунди плеј-офа