КРАЈ ЗА СЕСТРЕ ВИЛИЈАМС: Серена и Венус елиминисане са Ју-Ес опена

АМЕРИЧКЕ тенисерке Серена и Венус Вилијамс елиминисане су на старту дубла на Ју-Ес опену, пошто су поражене од Чехиња Лусије Храдецеке и Линде Носковој 7:6 (7:5), 6:4.

КРАЈ ЗА СЕСТРЕ ВИЛИЈАМС: Серена и Венус елиминисане са Ју-Ес опена

Фото: EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Сестре Вилијамс, које су добиле "вајлд-кард" за наступ у Њујорку, освојиле су 14 гренд слем титула у дублу, од чега две на Ју-Ес опену.

Серена, која има 40 година, најавила је да ће јој овогодишњи гренд слем у Њујорку бити последњи турнир у каријери.

Стигла је до трећег кола, где је очекује Ајла Томљановић из Аустралије.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић и Жељко Обрадовић заједно бодре "орлове"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво