"ПАРИСКА ПУБЛИКА НЕ СХВАТА СРПСКИ ХУМОР И ПЕРФОРМАНС": Богдан Обрадовић без длаке на језику о дешавањима на Ролан Гаросу
РАФАЕЛ Надал је синоћ победио првог играча света Новака Ђоковића у четвртфиналу Отвореног првенства Француске. Овај меч је био у фокусу тениске планете, која је са великим усхићењем пратила и коментарисала дуел тениских богова.

FOTO: Tanjug/AP
Познати тениски тренер Богдан Обрадовић изјавио је да париска публика не схвата српски хумор и перформанс.
- Новак је број један на свету и њему треба да се каже браво, а не бу! Није публика њега омела. Он је њих омео, метлом их је почистио али они желе да га саплету и да падне. То им је циљ и са Вимблдоном, да остане без бодова. Али, почистиће он све њих опет- казао је за "К1" темпераментни тренер.
Он тврди да је Ђоковић играо спорије против Надала.
- Новак није до краја истакао свој "килер инстинкт" и ту је направио грешку. Када је убрзао игру, постизао винере и окренуо резултат, то је била права игра. Против Надала једино тако може да се игра, брзо. А Новак је играо спорије Надал је терао Новака да трчи. Треба Новак да се врати на тениски терен, да се натренира и припреми- рекао је Обрадовић.
Подсетимо, следећи гренд слем је Вимблдон. Новак би у Лондон могао да дође тек као шести на планети. Он би могао да се нађе иза Стефаноса Циципаса и Карлоса Алкараза. Да се то не би догодило, потребно је да одигра неки припремни турнир на трави.
Ђоковић до краја сезоне брани 2.800 бодова - 1.200 за финале Ју-Ес опена, 1.000 за титулу на мастерсу у Паризу и 600 са Завршног турнира.
Србин би бодовни салдо могао да поправи уколико забележи добре резултате на америчкој турнеји.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.
Препоручујемо

ФУДБАЛЕР ЗВЕЗДЕ РАЗМИШЉА О ОДЛАСКУ: Црвено-бели остају без једног од најбитнијих играча?
01. 06. 2022. у 09:48

ЈОКИЋ ПОКАЗУЈЕ ШЕЈУ КО ЈЕ ПРАВИ МВП! Српски ас зна да је први меч најбоља прилика за брејк
ВЕРУЈЕМО у ново сјајно издање најбољег кошаркаша данашњице чији Денвер нагетси гостују Оклахома сити тандеру у првом мечу полуфинала Западне конференције (3.30).
05. 05. 2025. у 12:30

РУСИЈА ОСТАЛА ЗАТЕЧЕНА: Владимир Путин се појавио са раном на лицу, овако је објаснио "хероизам" (ВИДЕО)
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, али најновије вести везане за спорт углавном су биле позитивне, јер су почеле да се ређају добре ствари за Русе по том питању. А спорта се на занимљив начин дотакао и и руски председник, Владимир Путин.
05. 05. 2025. у 17:57

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)