ЦИЦИПАС ДРУГИ ЧЕТВРТФИНАЛИСТА: Грк чека Крајиновића у борби за полуфинале?
ГРЧКИ тенисер Стефанос Циципас пласирао се у четвртфинале Отвореног првенства Италије у Риму, пошто је са 2:1 у сетовима савладао Руса Карена Хачанова.
ФОТО: АП
Током првог сета видело се да је Циципас уморан после јучерашњег напорног меча са Григором Димитровим, па је овај део игре припао Хачанову. Ипак, четврти носилац се пробудио у наставку, па је други сет узео без изгубљеног гема, а слично је наставио и трећи.
Хачанов је после освојеног првог сета изгубио девет узастопних гемова и тек је у четвртом гему трећег сета прекинуо Циципасову страшну серију.
Али остао је тај брејк заостатка који до краја меча није успео да врати.
У четвртфиналу он ће играти против бољег из дуела нашег Филипа Крајиновића и Италијана Јаника Синера. Тај меч би требало да почне око 15 часова и 30 минута.
БОНУС ВИДЕО - Мајсторија Павкова
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОЈАВИО СЕ НОВИ СНИМАК ДЕЛИЈА И ГРОБАРА: "Стампедо" приликом бежања од полиције (ВИДЕО)
12. 05. 2022. у 12:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)