ОГЛАСИО СЕ ВЕЛИКИ НОВАКОВ ПРИЈАТЕЉ: Поспишил уз Србина, ПТПА објавила оштро саопштење!

07. 01. 2022. у 08:40
СВЕ већи је број оних који су у Новаковом углу, Србин је православни божић дочекао у заточеништву мигрантског хотела, а све ћешће поруке подршке добија од колега.
Повезане вести

МАСТЕРС У МОНТЕР КАРЛУ : Тежак жреб за Ђоковића, у првом колу против легенде?
НОВАК Ђоковић је добио противнике у Монте Карлу.
04. 04. 2025. у 17:46 >> 17:52

ПОВЛАЧИ СЕ? Новак Ђоковић се повредио, Ноле прекинуо тренинг у Мајамију
НАЈБОЉИ српски тенисер Новак Ђоковић требало би да данас од 20.00 игра против Уга Карабеља у трећем колу Мастерса у Мајамију, али... Озбиљне су индиције да би меч могао да пропусти.
23. 03. 2025. у 08:28

"ЗНАО САМ ШТА ЖЕЛИМ ДА УРАДИМ": Ђоковић је ово изјавио након победе над Хиџикатом
НОВАК Ђоковић је са великим успехом почео такмичење на мастерсу у Мајамију. Славио је 2:0 у сетовима против Ринкија Хиџикате, а потом је након меча изнео своје утиске.
21. 03. 2025. у 22:14

МАСТЕРС У МАЈАМИЈУ: Ђоковић показао два лица против Хиџикате
Одиграо је Новак Ђоковић свој први меч на АТП мастерсу у Мајамију. У другом колу противник Србину био је Ринки Хиџиката који је у претходном савладао Хамада Међедовића. Србин је био убедљив, славио је 2:0 у сетовима (6:0, 7:5 (1)).
21. 03. 2025. у 22:04
Најновије из рубрике

ВРЕМЕ РАДИ ЗА ДЕВОЈКЕ: Трофејни тренер Ратко Павличевић смтра да су младе одбојкашице Жечезничара заслужено освојиле титулу шампиона
ЛАЈКОВАЦ слави другу круну одбојкашица Железничара, а један од твораца шампионског тима је и Ратко Павличевић. Трофејни стручњак, који је од 2010. до 2013. доминирао са Црвеном звездом, лане је прихватио понуду да тренира младу, али веома талентовану екипу. Титула није била приоритет, али су се сви у клубу надали да могу да направе подвиг. И од 28.априла су најбоље у Србији.
03. 05. 2025. у 23:30

ИНТЕР ЈЕ ЈОШ "ЖИВ" Нероазури савладали Верону и остали у трци за Скудето
Фудбалери Интера победили су данас код куће Верону резултатом 1:0 у мечу 35. кола Серије А.
03. 05. 2025. у 23:05

ПОЧАСТ НЕВИНИМ ЖРТВАМА: Делегација ФСС одала пошту настрадалима у Основној школи "Владислав Рибникар"
ДЕЛЕГАЦИЈА Фудбалског савеза Србије коју су чинили председник Драган Џајић, генерални секретар Бранко Радујко и потпредседница Сандра Сремчевић, положила је венац, запалила свеће и уписала се у књигу жалости испред Основне школе ‘Владислав Рибникар’, одајући почаст невиним жртвама незапамћене трагедије која се догодила 3. маја 2023. године у Београду.
03. 05. 2025. у 22:27

"ЗАДОВОЉАН САМ РЕАКЦИЈОМ ПОСЛЕ ПРИМЉЕНОГ ГОЛА, ОКРЕЋЕМО СЕ КУПУ!" Владан Милојевић након трјиумфа Звезде над ТСЦ-ом у Суперлиги Србије
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић рекао је је после победе на гостовању против ТСЦ-а (2:1) да је задовољан реакцијом екипе после примљеног гола и додао да се сви у клубу окрећу Купу Србије.
03. 05. 2025. у 21:59

НИ РОНАЛДОВ НАСР, НИ МИТРОВИЋЕВ ХИЛАЛ! Роберто Фирмино, Марез, Тони и дружина донели Ал Ахлију прву титулу клупског првака Азије
Фудбалери Ал Ахлија су први пут у историји освојили титулу клупског првака Азије пошто су у финалу Лиге шампиона на домаћем терену савладали јапански Кавасаки резултатом 2:0.
03. 05. 2025. у 21:31
Ljiljana
07.01.2022. 10:10
Dragi nas Novace, Mozda te je sam gospod bog poslao da se vidi u kakvim uslovima zive ti migranti
NOLE JE POSTAO BESMRTAN
07.01.2022. 10:29
NOLE JE MANDELA, NOLE JE GANDI, NOLE JE CHE GUEVARA, NOLE JE BORAC SLOBODARSKOG SVETA. Srecan ti Bozic Care, nek te Bog sacuva i u tom anglosaksonskom konc-logoru. MIR BOZJI, HRISTOS SE RODI, i ti Nole uskoro na slobodi.
U NEVOLJI SE PRIJATELJI PREPOZNAJU
07.01.2022. 13:32
SAD JE CELOM SVETU JASNO, KOLIKO GA FEDERER I NADAL MRZE, da u ovakvom, u svetu sporta jedinstvenom (kriminalnom) dogadjaju, nisu ni jednu jedinu ohrabrujucu rec uputili, sta vise cinicki se raduju.