ОГЛАСИО СЕ ВЕЛИКИ НОВАКОВ ПРИЈАТЕЉ: Поспишил уз Србина, ПТПА објавила оштро саопштење!
СВЕ већи је број оних који су у Новаковом углу, Србин је православни божић дочекао у заточеништву мигрантског хотела, а све ћешће поруке подршке добија од колега.

EPA-EFE/ANDY RAIN
Нешто раније огласио се Ник Кирјос, а потом и Џон Изнер. Обојица су послали поруку подршке Новаку, а стигло је охрабрење и од Васека Поспишила, канадског тенисера, суоснивача ПТПА и Нолетовог великог пријатеља.
- Без обзира на све контроверзе у последњих 30+ сати, Новак Ђоковић је мој пријатељ, мој колега тенисер, саоснивач ПТПА и поносни Србин. Желим њему и свим православним верницима сигурност и добро здравље за Божић. Остани јак мој брате, поручио је Поспишил.
Потом је објављено и саопштење ПТПА.
- ПТПА је у сталном контакту са господином Ђоковићем, његовом породицом, правним заступницима, званичницима власти и челним људима Аустралијан опена. Господин Ђоковић нам је потврдио да је добро. Такође, тражио је од нас да му дозволимо да о чињеницама његовог притварања говори сам, када дође време.
Уз сво поштовање личних ставова око вакцине, вакцинисаним и невакцинисаним играчима (са медицинским изузећем) треба да буде дозвољена слобода да се такмиче. Наставићемо да подржавамо и заступамо наше чланове и играче на начин који је прихватљив свима“, порука је из ПТПА.
Ђоковић чека понедељак у хотелу Парк, тада ће добити коначну одлуку хоће ли му бити дозвољен поход на историју или ће на њега мало сачекати.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо

ПРЕОКРЕТ: Адвокат тврди да би Новак Ђоковић могао да заигра у Мелбурну!
07. 01. 2022. у 07:44

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20

ПАЛА ОДЛУКА: Новак Ђоковић се "сели" у Азију
Новак Ђоковић је донео важну одлуку.
23. 09. 2025. у 15:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (3)