ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Собе за лакше заражене
СПОРТИСТИ који оболе од лакших симптома вируса корона на Олимпијским игарама у Токију, могли би да буду изоловани у хотелу у близини Села који, искључиво у те сврхе, обезбеде организатори такмичења.
Фото: EPA-EFE/FRANCK ROBICHON
Собе ће користити спортисти или остали чланови екипа који не морају да буду хоспитализовани. То је једна у низу мера у покушајима да се одрже Игре (23. јул - 8. август).
На ОИ и Параолимпијским играма очекује се учешће око 15.000 спортиста из више од 200 земаља и територија и десетине хиљада судија, званичника, запослених у администрацији, емитера и медија.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТРАГЕДИЈА У СВЕТУ СПОРТА: Олимпијска шампионка из Атине умрла од вируса корона
09. 04. 2021. у 13:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!
Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.
15. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)