ПРАЗНА КАСА У БРАЗИЛУ: Због финасијске кризе Фунвик напуштају Бруњино, Саткамп, Даглас Соуса

Слободан Крстовић

27. 01. 2021. у 13:16

ФИНАНСИЈСКА криза дрма и одбојкашке клубове у Бразилу. У најтежој ситуацију је Таубате Фунвик, који играчима није исплатио последње две плате, тако да ће их напустити звезде светске одбојке.

ПРАЗНА КАСА У БРАЗИЛУ: Због финасијске кризе Фунвик напуштају Бруњино, Саткамп, Даглас Соуса

Фото: Илустрација

Како пишу бразилски медији клуб напуштају Бруно Резенде Бруњино, који је имао годишњу плату од 276.000 евра, Лукас Саткамп (191.000 евра), Даглас Соуса (184.000 евра). Очекује се да се они преселе у богате европске клубове.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

МИ СМО УСПАВАНИ ДИВ, ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ НИЈЕ ОПЦИЈА! Прво обраћање новог тренера Партизана од кад је стигао у клуб