ШЕСТ ЗАРАЖЕНИХ У ПОДРАВЦИ: Најбољи хрватски женски клуб одложио утакмицу Лиге шампиона
КОРОНА све више задаје проблема Лиги шампиона за рукометашице.

Фото: Архива В.Н.
После одложене утакмице у Подгорици између Будућности и Ђера (заражена једна мађарска играчица), неће се играти ни у Москви. Наиме, шест играчица Подравке су позитивне на Ковид 19 тако да ЦСКА неће да угости Хрватице.
Одложене су и утакмице Борусија Дортмунд - Валчеа и Ростов - Вајперс.

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

МИЛИОНИ ДОЛАРА СУ РАЗЛОГ: Новак Ђоковић се "сели" у Саудијску Арабију
НАЈНОВИЈЕ вести везане за Новака Ђоковића стижу само два дана после његовог одустајања.
06. 08. 2025. у 15:41

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)