СКАНДАЛОЗАН ЕПИЛОГ ИНЦИНДЕНТА У НИШУ: Тренер само новчано кажњен, раскид сарадње са играчем (ВИДЕО)
УПРАВНИ одбор ОК Ниш одлучио је да на основу Дисциплинског правилника новчано казни свог тренера Драгана Светозаревића, који је прошле суботе у Крагујевцу, за време утакмице са Радничким (3:2), шутнуо одбојкаша Милоша Антонића, док је седео на клупи.
Фото: Принсткрин
Клуб је споразумно раскинуо уговор са Антонићем.
- Као клуб који гаји све спортске и хумане вредности, осуђујемо сваки исхитрени потез било ког нашег члана... ОК Ниш неће дозволити да углед клуба буде нарушен на било који начин и да појединац буде изнад клуба. Извињавамо се комплетној спортској јавности за овај немили догађај - истиче се у саопштењу.
О судбини Светозаревића одлучиваће и ОСС.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ЈУРИШ НА ЈУБИЛАРНИ ТРОФЕЈ: Војводина дочекује Партизан Суперкупу Србије
22. 09. 2020. у 20:31
СЕНЗАЦИЈА НА ПОМОЛУ: Кубанска одбојкашица облачи дрес Србије!
23. 09. 2020. у 15:15
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ ЗБОГ СРБИЈЕ?! Ево шта се у Босни десило многим навијачима Румуније!
Најновије вести из фудбала су прилично скандалозне. Србија се ту нашла, ни крива ни дужна, у центру пажње, а инцидент који се десио - поприма међународне размере.
16. 11. 2025. у 12:18
НАРОДНА ВЕРОВАЊА: Каква нас зима чека ако је ВЕДРО на Ђурђиц
СРПСКА православна црква и верници данас прослављају Ђурђиц, празник посвец́ен преносу моштију Светог Ђорђа из Никомидије (данашњи Измир) у Лиду, што је било испуњење његове последње жеље.
16. 11. 2025. у 17:05
Коментари (0)