НОВО ЛИЦЕ У КРАГУЈЕВЦУ: Раднички јачи за Руса Круга

МЛАДИ репрезентативац Русије у ватерполу Никита Круг (22) јуче је потписао уговор са Радничким.

НОВО ЛИЦЕ У КРАГУЈЕВЦУ: Раднички јачи за Руса Круга

Н. Параушић

Талентовани центар долази из московског Динама, с којим је прошле године играо у квалификацијама за Лигу шампиона. Бранио је и боје Спартака из Волгограда.

- Дошао сам са намером да напредујем и постанем што бољи,а мислим да ће ми помоћи рад са тренером Урошем Стевановићем – рекао је Круг на промоцији.

Крагујевчани су досада ангажовали Марка Радуловића и Милоша Миличића,а очекује се да потпишу уговоре са Страхињом Рашовићем и Алексом Укропином.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВАКОВА ВИОЛИНА ОДЗВАЊА ПАРИЗОМ: Ђоковић никад ближи 25. гренд слему, Фонсека мора пасти

НОВАКОВА ВИОЛИНА ОДЗВАЊА ПАРИЗОМ: Ђоковић никад ближи 25. гренд слему, Фонсека мора пасти

Новак Ђоковић наставља поход ка историјској 25. гренд слем титули, а наредна препрека на Ролан Гаросу биће му један од најталентованијих младих тенисера света — Јоао Фонсеца.

29. 05. 2026. у 11:45

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова