ВОЈВОДИНА КОД НИШЛИЈА: Новосађани у другом колу Суперлиге Србије сутра излазе на мегдан Нишу

Слободан Крстовић

29. 10. 2025. у 12:06

ДРУГО коло Суперлиге Србије за одбојкаше трајаће најмање две недеље. Први се састају Ниш и Војводина, који ће сутра одмерити снаге у граду на Нишави. У петак пажњу привлачи дуел Такова и Црвене звезде, а у суботу Дубочице и Карађорђа. ВГСК ће у Великом Градишту 12. новембра дочекати Партизан, док је дуел Младог радника и Радничког одложен.

ВОЈВОДИНА КОД НИШЛИЈА: Новосађани у другом колу Суперлиге Србије сутра излазе на мегдан Нишу

ЦЕВ (илустрација)

ДРУГО коло Суперлиге Србије за одбојкаше, данас: Ниш - Војводина (20.00). Петак: Јединство СП - Спартак СУ (18.00), Таково - Црвена звезда (17.00). Субота: Дубочица - Карађорђе (18.00). Среда, 12. новемвар: ВГСК - Партизан (19.00). Одложен је меч Млади радник - Раднички.

ТАБЕЛА: Раднички 3, Војводина 3, Карађорђе 3, Ц.звезда 3, Дубочица 3, Спартак СУ 2, Партизан 1, Јединство СП 0, Мл.радник 0, Ниш 0, Таково 0, ВГСК 0 бодова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)

ТЕЖАК ПОРАЗ ОД ХРВАТСКЕ И ТО НА УСКРС: Србија испала са Светског купа