НАСТАВЉА СЕ ТАКМИЧЕЊЕ: Четврти тркачки викенд картинг шампионата у Београду
СТАЗА КартЛанд на београдској Ади Хуји угостиће овог викенда такмичаре из Србије и иностранства у оквиру Отвореног првенства Српског спортског картинг савеза.

ФОТО: Промо
У суботу 12. јула, сви љубитељи мото спорта имаће прилику да доживе #такомоћно картинг искуствуз подршку премијум Г-Дриве горива НИС Петрол и Газпром бензинских станица.
Такмичарски дан почеће традиционалним свечаним дефилеом у 12 часова. Одмах након тога следи низ узбудљивих трка које су ове године окупиле возаче у чак 11 различитих категорија. Око 17 часова очекује се проглашење победника, када ће најуспешнијим такмичарима бити уручене награде. Учесницима ће ветар у леђа пружити Г-Дриве гориво произведено по највишим технолошким стандардима. Обогаћено моћним адитивима Г-Дриве гориво омогућава боље перформансе, јаче убрзање и чини вожњу узбудљивијом.
Након четвртог тркачког викенда, у сезони нас очекују још две узбудљиве станице – следећа на стази Аутокомерц 31. августа у Београду, док је велико финале заказано за 14. септембар, када се шампионат враћа у Јагодину где ће бити проглашени најбољи у генералном пласману у свакој од категорија. За најбоље пласиране возаче у финалу припремљене су вредне награде, међу којима су премијум Г-Дриве гориво, поклон картице и ексклузивни сетови вредних Г-Дриве производа.
Српски спортски картинг савез већ више од десет година предано ради на развоју овог спорта у нашој земљи, пружајући непроцењиву подршку младим возачима и претварајући њихове снове у стварност.
Видимо се у Београду у суботу 12. јула!

СА ТИЈАНОМ У ТИМУ СВЕ ЈЕ ЛАКШЕ! Србија побегла са дна табеле, а победа на данашњем дуелу би јој готово сигурно обезбедила опстанак
СВОЈУ борбу за опстанак у Лиги нација одбојакшице Србије настављају против Белгије са којом се састају у "Апелдорну" од 17 часова.
11. 07. 2025. у 11:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

СЛАВИМО ПЕТРОВДАН: Шта се данас не ради и шта треба умесити
СРПСКА православна црква и њени верници данас прослављају Петровдан, празник који је посвећен светим апостолима Петру и Павлу.
12. 07. 2025. у 07:34
Коментари (0)