АМЕРИЧКИ ТИМ СПРЕМАН ЗА МОТО ГП: Дебитант Трекхаус представио мотор

С. Р.

27. 01. 2024. у 22:40

ЕКИПЕ се спремају за нови шампионат Мото ГП, а четврти тим који је представио нови мотор је Трекхаус.

АМЕРИЧКИ ТИМ СПРЕМАН ЗА МОТО ГП: Дебитант Трекхаус представио мотор

ФОТО: Танјуг/АП

У Калифорнији лепу презентацију направио је дебитант у "краљској класи". Амерички тим је преузео место које је од краја прошле сезоне држао РНФ, којем није продужена лиценца због малверзација. Разлог за то је чињеница да је главни спонзор тима Криптодата остао дужан како бројним партнерима екипе, тако и самом шампионату као спонзор неколико трка.

Боје Трекхауса у предстојећем шампионату браниће Португалац Мигел Оливеира и Раул Фернандес из Шпаније, а партнер ће им бити Априлија. Оливеира ће имати фабрички модел РС-ГПс, док ће Фернандес возити прошлогодишњу верзију.

Дебитански мотор екипе која се такмичи и у Наскару, биће у бојама америчке заставе – црвеној, плавој и белој, са звездицама.

Предстојећи Мото ГП шампионат почиње ВН Катара 10. марта

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ! ЕЛ КЛАСИКО ЗА ТРОФЕЈ! Барса силовита, Реал рањив – ко диже Суперкуп у Џеди?

СПЕКТАКЛ! ЕЛ КЛАСИКО ЗА ТРОФЕЈ! Барса силовита, Реал рањив – ко диже Суперкуп у Џеди?

БАРСЕЛОНА и Реал Мадрид састају се у финалу Суперкупа Шпаније у недељу увече (20.00), у новом издању Ел Класика који директно одлучује о трофеју као и прошле године када је убедљиво славила Барса (5:2).

11. 01. 2026. у 07:30

Коментари (0)

РЕЦИ МУ ДА УСПОРИ Младен Мијатовић објавио снимак несреће код Краљева: Девојке пале са санки, аутомобил прешао преко њих