НИСУ ЗНАЛИ КО ЈЕ И ЧИМЕ СЕ БАВИ: ММА борац спасао човека од насилника, па их истукао обојицу насред улице (ВИДЕО)
АМАТЕРСКИ ММА борац постао је звезда друштвених мрежа због смиреног начина на који се одбранио током кошкања на улици и спасавања момка кога су двојица мушкараца заједно са једном девојком напали.
Foto. Instagram printskrin/rowdybec
Аустралијски борац Виктор Лајал учинио је да двојица пијаних насилника добро запамте ноћни излазак у којем су правили проблеме.
Он је добио велике похвале путем интернета након што је спасао неименованог човека од насилника. Иако се тај део не појављује у видео-снимку, Лајал је спасао човека којег су тукла двојица момака, наводе аустралијски медији.
Аустралијанац се укључио у свађу и одвојио нападнутог човека, након чега су младићи у алкохолисаном стању покушали да се обрачунају и са њим, али то им је била грешка коју ће дуго памтити.
Виктор је дугогодишњи ММА борац, а у неколико наврата жестоким ударцима обарао је насилнике на земљу. Ипак, био је опрезан и није желео да по сваку цену дође до физичког обрачуна, али су га они константно пратили и добацивали му, па су на крају научили лекцију.
Уз двојицу момака у алкохолисаном стању, била је и девојка која је претила Лајалу да је "њен отац бодибилдер који ће га уништити".
Свет ММА великана одушевљено је коментарисао овај потез, па су у Викторову заштиту стали познати борци попут: УФЦ звезде Педија Пимблета, Питера Квилија, али и боксерске легенде Шенона Бригса.
БОНУС ВИДЕО: Новак се обратио младим тенисерима
Препоручујемо
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
ХАОС МЕЂУ АЛБАНЦИМА! Гранит Џака изазвао буру у јужној српској покрајини!
Најновије вести са Косова и Метохије тичу се фудбала, а за све је крив Албанац који игра за Швајцарску, Гранит Џака.
17. 11. 2025. у 16:22
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (0)