ДАНИЛО ИКОДИНОВИЋ ДИВЉАО ПО ПУТУ: Зауставила га полиција, направио тежак прекршај
САОБРАЋАЈНА полиција зауставила је аутомобил којим је управљао бивши ватерполиста Данило Икодиновић због насилничке вожње.
Н. Параушић
Несто пре 18 часова, на путу Колари-Смедерево у правцу ка Београду, полиција је зауставила "Порше кајен", београдских регистарских ознака.
Установљено је да се возило кретало брзином од 189,9 километара на час, на месту где је дозвољено максимално 130 километара на сат.
Како Ало! сазнаје, возилом је управљао бивши ватерполиста, Данило Икодиновић.
(Ало)
ПЕТИ ТРИПЛ-ДАБЛ У НИЗУ? Ово може само нестварни Никола Јокић!
ОЧЕКУЈЕМО ново сјајно издање најбољег кошаркаша данашњице чији Денвер нагетси гостују ЛА клиперсима у "Интуит дому" (4.30).
19. 02. 2026. у 13:30
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (4)