"ОБЕЋАВА ТИ ЋАЛАЦ..." Драгутин Топић унео ћерку Ангелину у стан на другом спрату, па расплакао Србију поруком (ФОТО)
ВЕЛИКИ пех задесио је нашу младу, сјајну атлетичарку Ангелину Топић пред наступ у олимпијским квалификацијама скока увис. Она је на загревању у Паризу доживела повреду, стиснула зубе и ипак се надметала, чак је тако повређена и изборила велико финале, али је на крају морала да одустане. А онда - емотивне сцене.

Инстаграм / Драгутин Топић
Најпре је 19-годишњакиња, пред повратак у Србију, објавила фотографију у Инстаграм причи, на којој се види како у Паризу седи загрљена са оцем (уједно и тренером) Драгутином, са чизмом на нози, а хода уз помоћ штака.
- Волим те ћалац, хвала ти - написала је Топићева.
Дан касније, по повратку у Београд, тата, и сам својевремено легендарни скакач увис, одлучио је да о тој ћеркиној поруци напише следеће на свом Инстаграм налогу:
- Носио те "ћалац" као малу на раменима до вртића и школе, то си обожавала, чини ми се да ти ништа већу радост није пружало од тога. И синоћ те ћалац унео у наш стан уз степенице на други спрат, онако лагану као перо, и опет уз осмех, за то тате и служе. Обећавам ти, на прво следеће победничко постоље ћу те попети на раменима, нећеш на то дуго чекати. Волим те ❤️
Подсетимо, Ангелина је у квалификацијама прескочила висине 1,88 цм и 1,92 цм. То је било довољно за финале, али нажалост повреда је онемогућила великог талента да покаже пун потенцијал на највећој спортској смотри.
Бар овога пута.
А, верујемо, неће дуго проћи, а отац Драгутин ће своју Ангелину на раменима попети на победничко постоље.
Ако вас Олимпијске игре занимају, све оно најважније и најзанимљивије о њима - пратите на посебној страници портала "Новости" посвећној Олимпијским играма у Паризу.
На сасвим сте добром месту.
БОНУС ВИДЕО: КОШАРКА СПАЈА! Навијачи Србије и Порторика направили шоу пред олимпијски меч

ВЛАХОВИЋ УЖИВА ТУДОРОВО ПОВЕРЕЊЕ: "Стара дама" осокољена победом у "дербију Италије" дочекује старог дужника
ЈУВЕНТУС дочекује Борусију Дортмунд у првом колу Лиге шампиона, у репризи финала из 1997. године.
16. 09. 2025. у 07:30

ХРВАТСКА ПРОШЛЕ НЕДЕЉЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ, А САД... Хрвати гледају и не верују - какав "одговор" Руса!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој Хрватска ових дана наноси - нико у Руској Федерацији није очекивао. Ипак, стигао је и адекватан одговор...
16. 09. 2025. у 14:00

У ЈЕКУ ДАЧИНОГ РАЗВОДА: Огласила се Наташа Беквалац
ЋЕРКА певачице Наташе Беквалац и бившег ватерполисте Данила Икодиновића, Хана Икодиновић, недавно је напустила Србију и са мајком отишла у Мадрид, где ће се школовати.
16. 09. 2025. у 19:27
Коментари (4)