ЈОКИЋ НАЈБОЉИ У ЕКСТРЕМНО ЛОШОЈ ПАРТИЈИ ДЕНВЕРА: Јута лако до 2:1 у серији - 37 поена разлике у плеј-офу (ФОТО/ВИДЕО)

Танјуг

22. 08. 2020. у 08:03

КОШАРКАШИ Јуте убедљиво су у петак увече победили Денвер са 124:87, у трећој утакмици плеј-офа НБА лиге.

ЈОКИЋ НАЈБОЉИ У ЕКСТРЕМНО ЛОШОЈ ПАРТИЈИ ДЕНВЕРА: Јута лако до 2:1 у серији - 37 поена разлике у плеј-офу (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Танјуг/Mike Ehrmann/Pool Photo via AP

Џезери су овим тријумфом повели са 2:1 у серији, а најзаслужнији за то био је повратник у тим Мајк Конли са 27 поена и четири асистенције.

Фото: Танјуг/Mike Ehrmann/Pool Photo via AP

Руди Гобер испратио га је са 24 поена и 14 скокова, док је Донован Мичел додао 20.

Српски центар Никола Јокић је најефикаснији у пораженом тиму са 15 поена (6/13 из игре, 2/6 за три, 1/2 слободна бацања), уз пет ухваћених лопти и шест асистенција за више од пола сата игре.

Фото: Танјуг/Mike Ehrmann/Pool Photo via AP

Џамал Мари је забележио 12, а Бол Бол поен мање.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

Штедња у Unicredit Банци уз каматну стопу од чак 3,60%