ЈОШ ЈЕДАН АДЕТОКУМБО У НБА ЛИГИ! Јанис довео најмлађег брата у Милвоки
Танасис, најмлађи Алекс и најпознатији Јанис Адетокунбо ће у сезони пред нама играти за Милвоки Баксе.
FOTO: Tanjug/AP
Како је пренео Шамс Чаранија, најмлађи од тројице, Алекс, након одласка из грчког Ариса каријеру наставља у НБА франшизи из Висконсина, са којом је договорио двосмерни уговор.
Тако је исписана и историја најјаче лиге света, јер се по први пут три брата налазе заједно у ростеру једног НБА тима.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
СРЕЋА И ГОЛМАН САЧУВАЛИ ШАМПИОНА! Звезда блицкригом укочила трактор, али је овај играч био трагичар! (ВИДЕО)
15. 03. 2026. у 18:56 >> 18:57
"ДЕРБИ" ИСКЛИЗНУО ИЗ РУКУ ДУШАНА АЛИМПИЈЕВИЋА: Ефес након преокрета савладао Бешикташ
15. 03. 2026. у 18:29
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!
ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).
15. 03. 2026. у 07:30
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)