СТИГЛА ПОНУДА КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА! Богати Кинез не жали новац за тренера Партизана

Новости онлине

01. 07. 2025. у 09:09

ПАРТИЗАН ће претрпети промене у летњем прелазном року.

СТИГЛА ПОНУДА КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА! Богати Кинез не жали новац за тренера Партизана

ФОТО: М. Вукадиновић

Наиме, актуелни селектор Јерменије Богдан Караичић би могао да напусти стручни штаб Жељка Обрадовића у Партизану

Арис који прелази у власништво Ричарда Сија (24), богатог Кинеза,а позицију генералног менаџера требало би да заузме Никос Зизис бацио је око на помоћника у Хумској. 

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

Легендарни Грк је наводно већ почео да преговора са потенцијалним појачањима, али је и тренерско место у Солуну тренутно упражњено.

А како јавља грчка Газета, резервисано је за Богдана Караичића, дугогодишњег помоћника Жељка Обрадовића у Партизану и селектора Јерменије.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

Недавно је одбио понуду Остендеа, а током НБА летње лиге биће део стручног штаба Детроит Пистонса.

Грци преносе да је спреман да самостално води неки тим, а као главни тренер је са црно-белима освојио Кошаркашку лигу Србије.

Према наводима Газете, са Дејаном Радоњићем није пронађен заједнички језик, док Влада Јовановић и даље није званично одбио понуду.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!

ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!

ПОРТО наставља своју перфектну сезону вечерас на Драгау“ где ће од 21.00 угостити Црвену звезду у другом колу групне фазе Лиге Европе. „Змајеви“ под вођством новог тренера Франческа Фариолија изгледају незаустављиво – осам утакмица, осам победа, уз само један примљен гол. Са друге стране, шампион Србије долази у Португалију после ремија са Селтиком (1:1 )у првом колу, свестан да сваки наредни меч може бити кључан у борби за пролаз даље.

02. 10. 2025. у 07:30

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"

ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.

02. 10. 2025. у 07:20

Коментари (0)

Малишани и ВОДАВОДА Водица заједно на Опленцу