САДА ЈЕ ПОЗНАТО: Ево када Партизан почиње припреме

Кошаркашки клуб Партизан се полако припрема за наредну такмичарску сезону, а сад је "Моцарт спорт" објавио којег датума ће почети припреме, као и када ће се озваничити појачања.

САДА ЈЕ ПОЗНАТО: Ево када Партизан почиње припреме

Foto: Profimedia

Овај медиј је објавио да Партизан креће са припрема званично 19. августа. Први део би требао да се одржи на Копаонику, а познато је да ће црно-бели наступати на пријатељским турнирима у Атини и на Сицилији.

Очекује се да у том периоду Партизан и озваничи бројна појачања, која се помињу претходних недеља.

Подсетимо, званично су у Партизан стигли Френк Нтиликина, Ифе Лундберг и Вања Маринковић.

(Моцарт спорт)

БОНУС ВИДЕО: ДЕЦА ОДУШЕВЉЕНА: Кошаркаши Србије деле аутограме при доласку у Београд са Олимпијских игара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"

Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.

16. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ЖЕНАМА ЗАБРАЊЕН ПРИСТУП СВЕТОЈ ГОРИ? Казна за овај прекршај је сурова, а неке Српкиње су је ипак посетиле