ШТА ОВАЈ ЧОВЕК РАДИ? Закуцавање Јокића изазвало буру, ривал се свађао са судијама (ВИДЕО)

15. 05. 2024. у 07:56

Кошаркаш Денвера Никола Јокић је био изузетно расположен за игру у првој четвртини меча Денвера и Минесоте, па је показао низ фантастичних потеза.

Српском центру је пре меча уручен МВП пехар, а због тога је, чини се, био додатно инспирисан за игру.

Већ у првој четвртини је релативно лако стигао до 10 поена, а чини се да има посебан пик на Минесоту.

Ниједна друга екипа га није натерала да толико често закуцава против њих, па је након вероватно највишег скока у каријери пре два дана, сада још једном закуцао моћно.

Урадио је то после рингишпила на ком је провозао Рудија Гобера.

Јокић је у акцији када је закуцавао добио блок од Џамала Марија.

МВП је у трећој четвртини постигао 16 поена, а укупно 35 за три квартала. Нестварна утакмица Јокића, 40 поена, и победа Денвера за 3-2.